تعمیر آبسردکن  –  تعیمرات آبسرد کن های مختلف راه کار های مختلفی دارد که به برسی آن ها می پردازیم. بهترین تعمیر آبسردکن در کرج و همچنین تعمیرات آبسردکن در تهران را با آبان سرویس تجربه کنید. همان طور که می دانید آبسردکن دستگاهی هستند که امروز برای سرد کردن آب آشامیدنی در منازل و اداره ها از آن استفاده می کنند و همچنین در مراکز تجاری و مغازه ها نیز کاربرد بسیار دارد. پس از این رو قیمت تعمیر آبسردکن بسیار مهم می شود که آبان سرویس با تعمیرات آبسردکن ارزان در کرج و تهران خدمات ارزنده ای را ارائه می دهد.

تعمیر آبسرد کن , تعمیر آبسردکن , تعمیر لوازم شرکت , تعمیر لوازم خانگی

تعمیر آبسردکن

انواع آبسردکن :

1-آبسردکن مخزن دار مجهز به شناور:

این آبسردکن ها مستقیما به آب لوله کشی وصل هستند  و مخزن آن همیشه پر است و آب اضافی آن به طور مستقیم به فاضلاب منتقل می شود.

 2-آبسردکن های آنی(بدون مخزن):

در این آبسردکن ها سیستم خنک کننده آن،پمپ حرارتی می باشد که منبع آب آشامیدنی در آن حذف شده که خود منبع آلودگی ها بوده است.

 3-آبسردکن های دومنظوره:

این آبسردکن ها هم دارای آب سرد و هم آب گرم می باشند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید

تعمیر آبسردکن

اجزای مختلف آبسرد کن

1-کمپرسور

مهم ترین بخش یک دستگاه آبسرد کن است که با فشرده کردن گازی که وارد سیستم خنک کننده می شود باعث سرد شدن آب می شود.

2-لوله های آب

که جنس آن از پلیمر است.

3-کندانسور

که وظیفه تبادل گرمایی با محیط را ایفا می کند.

4-مخزن و بدنه

آن که از جنس استیل (به دلیل دوام بالای آن) است تا رسوب کمتری بگیرد.

5-فیلتر تصفیه آب

که در آبسردکن های جدید وجود دارد و وظیفه آن پاکسازی و تصفیه آب است. انواع فیلتر آب دستگاه آبسردکن، فیلتر سرامیکی و فیلتر کارتریج یا فیلتر 5 مرحله می باشد. از نکات مهم در نگهداری آبسردکن رسیدگی به فیلتر آب آن است که هر 6 ماه یا 12 ماه باید تعویض شود. در زیر به مواردی از مشکلات ایجاد شده در استفاده از دستگاه آبسردکن می پردازیم.

بیشتر بخوانید: تعمیرات لوازم خانگی در کرج

تعمیر آبسردکن

آبسردکن کار نمی کند

علل بروز مشکل , تعمیر آبسردکن : برق نداشتن دستگاه، خراب بودن دو شاخه و سیم های رابط، خراب بودن ترموستات یا سیم های رابط است.

با وجود کار کردن موتور خنک کننده کندانسور، موتور آبسردکن کار نمی کند علل بروز مشکل: خراب بودن رله و اورلود، خراب بودن موتور آبسردکن

نشتی آب دستگاه آبسرد کن

علل بروز مشکل: شل بودن پیچ ها ، باز بودن درزهای لوله ها، بررسی دریچه ورودی آب دستگاه آبسردکن، گرفتگی لوله ها

کم یا زیاد بودن فشار آب دستگاه آبسردکن

تنظیم نبودن درجه حرارت دستگاه در قسمت آب گرم آن، وجود املاح زیاد آب که باعث رسوب در دستگاه می شود.

مشکل دمای آب دستگاه آبسردکن

علل: اختلال یا قطعی سیم برق، سوختن یا نیم سوز شدن جعبه فیوز دستگاه آبسردکن، کثیف بودن لوله های کندانسور

تعمیر آبسردکن

نمایندگی نصب و تعمیر آبسردکن در کرج

همان گونه که اشاره شد امروزه به علت افزایش نسبی گرمای هوا استفاده از آبسردکن در مراکز عمومی و سطح شهر یکی از الزامات می باشد که شهر کرج نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد.

بر این اساس با توجه به استفاده گسترده از این وسیله نیاز به مراکز معتبر جهت نصب، سرویس و تعمیر آبسردکن یکی از مواردی است که در هنگام استفاده از آبسردکن با ید به آن توجه نمود.

بر این اساس همکاران ما در بخش تعمیراتی آبان سرویس در کنار شما هستند تا کلیه خدمات اعم ازنصب و تعمیر مربوط به انواع ابسردکن های صنعتی و خانگی را ارائه نمایند.

کلام آخر : برای تعمیر آبسردکن خود لطفا فرم درخواست آنلاین  تعمیر لوازم خانگی در کرج و تهران را تکمیل نموده و یا با تکنسین های آبان سرویس تماس حاصل فرمایید.

فرم درخواست تعمیر لوازم خانگی