تعمیر انواع ماشین لباسشویی

مقالات ماشین لباسشویی

تازه های تعمیرات لوازم منزل

تعمیر یخچال ال جی در کرج

همانطور که در مقاله های قبلی هم به آن اشاره کردیم لوازم خانگی از جمله یخچال جزء لاینفک زندگی های شهرنشینی انسانهای امروزی شده اند یخچال هم جزء همین دسته قرار میگیرد.

از آنجا که وجود یخچال ضروری است اطلاع از نحوه تعمیر یخچال هم امری ضروری برای هر خانواده است چراکه با شرایط اقتصادی اکنون ایران ایجاب میکند تا از هزینه های اضافی و غیر ضروری پرهیز کرد پس با من همرا با شید تا در این مقاله به نکات مهم تعمیر یخچال ال جی بپردازیم

نمایندگی یخچال ال جی

مهمترین نکته در بحث تعمیر یخچال اطلاع از نحوه کارکرد آنهاست شرکت ال جی از برندهای پیشرو در زمینه تولید یخچال های دوقلو یخچال های ساید بای ساید و انواع یخچال فریز ها میباشد.

پس جدای از اینکه کدام مدل از این یخچال را از برند الجی خریداری میکنید بدانید و آگاه باشید قبل از دست به آچار شدن یخچال شما دارای اعتبار گارانتی است یا نه اگر جواب شما ن هست که به کار خود ادامه دهید اما 

اگر یخچال را از نمایندگی معتبر الجی در کرج یا هر جای دیگر خریداری کرئه اید یخچال شما بسته به مدل آن میتواند تا 123 ماه گارانتی خدمات پس از فروش باشد . 


ویژگی های یخچال ال جی


در این مقاله چون به طور تخصصی در خصوص تعمیر و نگهداری یخچال های ال جی صحبت میکنیم طبیعتا ویژگی های مدنظر ما هستند که در تعمیر آنها تاثیر دارد.

یکی از این ویژگی ها فیلتر هوای هوشمند یخچال های ال جی است . عملکرد این فیلترها به طور فوق العاده ای یخچال را از شر بوی بد و باکتری ها نجات داده و باعث شده مواد غذایی کیفیت و ماندگاری بالایی داشته باشند. 

و به مرور زمان کمتر در معرض خرابی قرار میگیرند. اما نکته مهم در اینجا این فیلترها هستند که هر 3 ماه باید چک شوند 

تا از سالم بودن آنها اطمینان پیدا کنید.


عیب یابی هوشمند 


موتور های نسل جدید یخچال های الجی از تکنولوژی اینورتر خطی قدرت میگیرند یکی از ویژگی خوب این موتور ها مصرف کمتر انرژی است که باعث کاهش هزینه های برق و همینطور طول عمر بیشتر این موتور ها نسبت به نسل قبلی می باشد.
اما بعضی اوقات وقتی احساس کردید که یخچال شما صدای زیادی هنگام روشن شدن میدهد میتوانید از سیستم عیب یابی هوشمند الجی استفاده کنید تا اصلی ترین مشکل را پیدا کنید 

 

کافی است وقتی مشکل را فهمیدید با خدمات مشتریان الجی تماس بگیرید و گوشی را نزدیک یخچال نگه دارید تا گوشی یک سیگنال به یخچال ارسال کند و عملیات عیب یابی توسط بخش فنی ال جی پیگیری میشود.


امیدوارم که این نوشته مورد توجه شما قرار گرفته باشد . این مقاله در هفته های آینده بروز خواهد شد 

اگر ساکن کرج و یا اطراف آن هستید میتوانید برای تعمیر یخچال ال جی در کرج با متخصصین آبان سرویس تماس بگیرید تا در سریعترین زمان مشکل شما برطرف شود.